Dzień Dziecka z Ewą Miłowicz

Maj 16, 2017
Ewa Miłowicz

oddawaj batona!

Akcja „ODDAWAJ BATONA!” to mój pomysł na to, by pokazać, że możemy żyć zdrowiej i choć organizuję ją 1 czerwca to nie jest skierowana tylko do dzieciaków.

KAŻDA OSOBA, KTÓRA PRZYJDZIE DO MNIE Z JAKĄKOLWIEK SŁODYCZĄ LUB NAPOJEM ZAWIERAJĄCYM CUKIER BĘDZIE MOGŁA WYMIENIĆ GO NA MARCHEWKĘ.

1 czerwca od godziny 14:00 do godziny 19:00 znajdziecie mnie na ogródku restauracja Baszta, gdzie wraz ze swoją córką będę próbowała przekonać Was do tego, byście dołączyli do grona tych, którzy wybierają zdrowie. Akcja jest prosta!

Zależy mi na tym, by zwrócić uwagę na to, że od dziecka jesteśmy nagradzani słodkościami i nawyk ten przenosimy do życia dorosłego Kiedy jesteśmy smutni, zestresowani, zmęczeni sięgamy po batonika a wystarczy zamienić go na marchewkę :-).

Dlaczego marchewka? Bo to symbol zdrowia. O tym, że marchewka jest jednym z najbogatszych źródeł beta-karotenu wiedzą pewnie wszyscy. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, co za tym idzie. Prowitamina A (beta-karoten) chroni nas przed nowotworem, ma korzystny wpływ na naszą skórę, wzmacnia zęby u dzieci, wspomaga leczenie zaparć. Dzięki zawartości pektyny, zapobiega wchłanianiu się tłuszczu do organizmu, więc wspomaga także odchudzanie!

ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH I PRZYBYWAJCIE TŁUMNIE!

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *