OD-NOWA , czyli co mój portret mówi o mnie.

Wrzesień 25, 2017

Warsztat pracy twórczej z fotografią – 10 uczestników.

Już drugi raz w tym roku, pragnę Cię zaprosić w podróż twórczej pracy z fotografią. Moja technika pracy z fotografią opiera się o założenie, że fotografia jest przede wszystkim formą komunikacji, a nie tylko sztuką. Jest to warsztat dla każdego, bo żadne wcześniejsze przygotowanie techniczne nie jest nam potrzebne do efektywnej pracy ze zdjęciem. Skupimy się na tym, co mówią Nam konkretne fotografie, a nie bedziemy oceniać ich pod wzgędem artystycznym.


W takim rozumieniu każda fotografia jest dobra, nie ważne jak skadrowana, bo każda niesie ze sobą jakąś informację, rozumienie której można pogłębić.

 

W KAMERALNEJ ATMOSFERZE
☑ Uświadomisz sobie, co jest dla Ciebie ważne i czego pragniesz
☑ Zrozumiesz lepiej swój potencjał i możliwości.
☑ Wzmocnisz obraz siebie, co da Ci siłę i motywację do działania
☑ Wyrazisz siebie, co jest działaniem uwalniającym
☑ Zatrzymasz się i skupisz tylko na sobie
☑ Oderwiesz się od codzienności
☑ W trakcie warsztatów będzie wykonana sesja fotograficzna, a zrobione wówczas zdjęcia otrzymacie na pamiątkę, posłużą Wam również do dalszej pracy.

 

To czego będziesz potrzebować, to zabranie ze sobą trzech fotografii, które mówią o Tobie, które lubisz, lub są dla Ciebie ważne. Jeśli będzie Ci trudno je wybrać, zaufaj intuicji i sięgnij po te, które same wpadają Ci w dłonie.
Warsztat ten jest drogą dotarcia do Twoich zasobów, pragnień, doświadczeń i planów na przyszłość, jednym słowem do Ciebie samej.

 

Uwaga:
Wszystkie zdjęcia muszą być wydrukowane lub wywołane. Nie mogą być przyniesione na nośniku elektronicznym. Zdjęcie powinno być w formacie nie mniejszym niż 10×15 (max. 20×30). Jeśli zdjęcie jest cennym oryginałem, np. z rodzinnego albumu, proszę przynieść jego kserokopię.
Na zajęcia proszę, aby każdy miał ze sobą naładowany telefon komórkowy który ma aparat fotograficzny. A także ładowarkę do telefonu.

Ramowy plan warsztatów:
1. Przedstawienie, przywitanie
2. Kontrakt
3. Ćwiczenie na integrację – selfie w grupie
4. Ćwiczenie – spacer po przestrzeni Fabryki Sensu – wykonanie kilku zdjęć w zgodzie z własną intuicją, zaciekawieniem. Praca z tym materiałem
5. Praca z przyniesionymi fotografiami
6. Przerwa i sesje zdjęciowe
7. Kolacja
8. Praca z otrzymanym zdjęciem


Pełne informacje o zapisach już wkrótce.

Jeśli masz pytania, zachęcam do kontaktu:
tel. 600 965 553
mail: apetytnazmiane@gmail.com

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *