strona-ku-zmianie-anz

COACHING

Coaching to piękny proces, w czasie którego Klient wzrasta, odnajduje i uruchamia swój potencjał. Następnie korzysta z tego potencjału podążając do celu, który sobie założył. Po drodze odkrywa to, co do tej pory hamowało czy utrudniało ruch do przodu. Są to najczęściej blokujące nawyki i przekonania. W ten sposób Klient poszerza pole widzenia, dostrzega inne perspektywy i staje się bardziej świadomy swoich prawdziwych potrzeb.

Moim celem, jako coacha, jest towarzyszenie Klientowi poprzez czuwanie nad przebiegiem procesu, wspieranie a zarazem stawianie adekwatnych wyzwań. Oprócz narzędzi coachingowych korzystam z założeń nurtu Gestalt. Lubię także pracować z takimi środkami wyrazu jak obraz i fotografia.

 

DLA KOGO COACHING?

  • dla poszukujących drogi do samych siebie, swoich potrzeb i swojego potencjału,
  • dla potrzebujących w jakimś obszarze swojego życia zmiany (masa ciała, relacje, jakość życia, sfera emocji),
  • dla czujących się pogubionymi w aktualnej sytuacji dla pragnących żyć pełniej, lepiej, zdrowiej,
  • dla chcących poznać, co działa ograniczająco czy demotywująco (nawyki, przekonania).

 

 


Q- ZMIANIE – OFERTA COACHINGOWA

konsultacja-rumiankowa

1. Konsultacja Rumiankowa (wstępna) – 120 zł

Spotkanie trwa zegarową godzinę.

Odbywa się w atmosferze uwagi, spokoju i akceptacji. Każde pierwsze spotkanie jest sesją konsultacyjną. W trakcie spotkania zadaję Ci pytania dotyczące tego, co się teraz u Ciebie dzieje i co spowodowało, że zgłaszasz się do mnie. Zapytam Cię o Twoje oczekiwania, czego pragniesz i na czym Ci zależy najbardziej. Postaram się trochę Cię poznać, by móc podpowiedzieć jaka droga rozwoju i rozwiązania Twojego problemu będzie najbardziej optymalna.

Opowiem Ci także jak pracuję i czego się możesz spodziewać na kolejnych sesjach. Spotkanie konsultacyjne nie zobowiązuje do podjęcia procesu i kolejnych spotkań.

miętowa-przemiana

2. Miętowa Przemiana (diet coaching) – 120 zł

Jedno spotkanie trwa zegarową godzinę.

Z założenia jest to cykl kilku regularnych spotkań, których ilość zależy od potrzeb i możliwości klienta. Cele, które Klient realizuje dotyczą masy ciała i zagadnień związanych z wyglądem i stylem życia. Na pierwszych sesjach ustalamy kontrakt dotyczący zasad, które obejmują mnie i Klienta.

Kluczową częścią diet coachingu jest mentoring żywieniowy, czyli wiedza na temat odżywiania dla zdrowia. Unikalność metody diet coachingu polega na tym, że nie skupia się ona głównie na liczeniu kalorii. Ważne jest natomiast poznanie potrzeb żywieniowych, uświadomienie nawyków i przekonań i w oparciu o to wszystko stworzenie planu żywienia zgodnego z trybem życia klienta.

kaktusowa-przemiana

3. Kaktusowa Przemiana (life coaching) – 120 zł

Jedno spotkanie trwa zegarową godzinę.

Zgodnie z założeniem jest to cykl spotkań, które koncentrują się wokół tych aspektów życia, które klient chciałby udoskonalić, bo nie czuje się komfortowo. Mogą to być tematy związane z poczuciem wartości, nieśmiałością, brakiem asertywności i wszystkim tym, co utrudnia satysfakcjonujące bycie na co dzień.

konsultacja-aloesowa

4. Konsultacja Aloesowa (w obszarze odżywiania dla zdrowia) – 100 zł

Konsultacja trwa 50 minut.

Jest to spotkanie polegające na zebraniu wywiadu od Klienta na temat stylu życia i sposobu żywienia. Na tej podstawie udzielam informacji zwrotnej, co w świetle mojej wiedzy wymaga zmiany, modyfikacji czy wyeliminowania. Weryfikuję także jakie deficyty lub nadmiary produktowe występują w dotychczasowym sposobie żywienia.